İletişim Bilgileri

SAYGI MARMARA TURİZM LTD ŞTİ

  • Yetkili Kişi: YUNUS PEÇE
  • Telefon numarası: 216 372 46 85
  • Adres: frofosör ali nihat tarlan caddesi 80-7.bostancı-kadıköy, bostancı, İstanbul, 41440, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

SAYIN VELİ
Yaşamda herkesin başkalarının yardımına ihtiyaç duyduğu dönemler vardır. Bunu olumsuz bir olay yada durum olarak kabul etmemek gerekir. Güvensizlik, arkadaşlık, cinsiyet, ruh sağlığı gibi durumlar insanı zaman zaman rahatsız eder. Bunlara benzer başka sorunlarda eklenebilir. Bütün bunlar insanı mutsuz kılar, verimli çalışmayı engeller, yaşamın temellerini eksik oluşturur.
Hepimiz bu çocukluk döneminden belki geçtik ancak; gelişen ve değişen yaşam standartlarımız yeni neslin farklı olmasına sebep olabiliyor. “Ben senin yaşındayken……” diye başlayan hiçbir cümle akılda kalmaz, tam tersi yeni neslimizi sıkar ve bocalamalarına neden olabilir. Bu aşamada çocuğumuzun ruhsal gelişimine yapabileceğiniz en büyük yardımlardan biri, kendi manevi hayatınızı çocuğunuzun gelişim düzeyine göre paylaşmanızdır. En uygun yöntem ile onunla şu anki yaşamınızın iyi ve kötü yanları, mutlu ve mutsuzluklarınız hatta onunla ilgili duygularınızı paylaşmanız ile onun eğitimine önemli katkılarda bulunabilirsiniz. Çocuğunuzun ruhsal gelişimine yardımcı olabilecek olayları sonradan değil de şu anda yaşanırken paylaşmak; çocuğunuzun kendi deneyimleri ile öğrenmesine yardımcı olabileceği gibi sizin deneyimlerinize de katılmasından dolayı aranızdaki bağın kuvvetlenmesini sağlayacaktır. Unutmayın; özür dileyen hatalarını kabul ederek, doğruyu birlikte tartışarak bulmaya çalışan yetişkin, çocuğunun dünyasına inebilmiş demektir. O zaman sorunlar birlikte tartışılarak, çözüm formülü birlikte keşfedilir.
UNUTMAYIN; SİZİN ÇOCUĞUNUZ OLARAK DOĞMAK ONLARIN ELİNDE DEĞİLDİ, ANCAK SEÇME HAKLARI OLSAYDI, SİZDEN BAŞKA KİMSENİN ÇOCUĞU OLMAK İSTEMEZLERDİ…….

SEVGİLİ ÖĞRENCİ;
Sizler bizlerin ve ülkenin geleceğisiniz. Şartlar ne olursa olsun öğrenmekten ve bilgiden uzaklaşmayın. Şu anda sizlerin öğrenme ve yeni davranışlar kazanma isteği ile heyecanla üniversiteye geldiğinizi görüyoruz. Öğretim görevlileri sizlerin başarılı ve iyi davranışlar kazanmış bir insan olarak topluma hazırlayan insanlardır. Onların sizler için gayret ve çaba gösterdiklerini hiçbir zaman unutmayın. Geleceğinize yön veren bu değerli insanların kıymetini bilin çalışmalarında onlara yardımcı olun. Bu süreçte öğretim görevlilerinin gayretini, çabasını, bilgisini, becerisini, fedakarlığını görecek onlara saygı ve sevginizin daha da artacağını göreceksiniz. Öğretim görevlilerinizin kıymetini bilin sizlerin başarısının onların sevinç kaynağı olacağını unutmayın.
Sevgili Öğrenciler; hepinize derslerinizde başarılar diliyorum.

kocaeli üniversitesi ve sakarya üniversitesi servisleriyle ilgili saygı marmara turizm i armadan karar vermeyin 1 senenize mal olacak olan servislerden kaçınınız unutmayınki her hizmetin bir bedeli vardır sizde bu bedeli öderken hakkınızı armayı unutmayın.

saygı marmara turizm ltd şti
kocaeli üniversitesi öğrenci servisi
sakarya üniversitesi öğrenci servisi
maltepe üniversitesi öğrenci servisi

ve istanbuldaa bir çok üniversite ve ilk öğretim servisleriyle hizmet ağında sınır tanımayan kalitesi ve güven verici hizmetiyle saygı marmara her daim yanınızda

7/24 bilgi hattımız 0553 818 53 53

saygı marmara
ofis tel :0 216 372 46 85-86
gsm :0 532 705 09 61

:0 533 818 53 53

:0 532 720 82 89

:0 532 727 09 16

:0 530 315 67 29

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: YUNUS PEÇE
Web Sitesi: http://saygi-marmara-turizm.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: SAYGI MARMARA TURİZM LTD ŞTİ
Adres: frofosör ali nihat tarlan caddesi 80-7.bostancı-kadıköy, bostancı, İstanbul, 41440, Türkiye
Telefon Numarası: 216 372 46 85
Faks: 216 372 46 86